.::. Firma Profili .::.

 

 

AYKON METAL; Konya'da Silindir Büküm ve plazma kesim alanında faaliyet göstermektedir.


Geçen zaman içinde pek çok firmanın, silindir büküm, platine büküm ve plazma kesim taleplerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Firmamız; 1 mm'den 50 mm'ye kadar silindir büküm yapma kapasitesine sahiptir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli makina, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Hizmet Halkamızın içinde;


Vidanjör Büküm, Sulama Tankeri Büküm, Yeraltı Kazanı Büküm, Su ve Mazot Tankeri Büküm, Damlama Sulama Tankları Büküm, Yakıt Tankeri Büküm, Kompresör Büküm, Döküm Potası Büküm, Silo Büküm, Silobas Büküm, Boru Büküm, Helezon Bükümü, Şekilli Sac Büküm, Gıda Tankları Büküm ile Diğer Bükümler yer almaktadır.


Üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla hizmet verdiğimiz sektörde, her türlü talebe cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.


Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.ARA

WHATSAPP